Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
10-12-2020 21:55:53

Ellibeş: “Lider sorunu yok, birlik ve beraberliğe ihtyaç var”

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Türkiye’nin son dönemde yurt dışında elde ettiği başarılara dikkat çekti, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın adı ABD seçimlerine bile etki ediyorsa, Türkiye’nin lider sorunu yoktur. İhtiyacı olan tek şey birlik ve beraberliktir” dedi.

SORUMLULAR VE İLETİŞİMCİLER BELİRLENDİ
AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, geçen hafta açıkladığı icra kuruluyla ilk toplantısını yaptı. AK Parti Kocaeli İl Başkanlığında gerçekleşen toplantı sonrası Dr.Şefik Postalcıoğlu Salonu’nda haftalık yönetim kurulu toplantısı gerçekleşti. İlçelerden sorumlu başkan yardımcıları, ilçe koordinatörleri ve ilçe iletişim sorumlularının belirlendiği toplantıda konuşan Başkan Ellibeş, gündeme ilişkin önemli açıklamalar yaptı. Türkiye’nin Libya’dan Karabağ’a, Mekdonya’dan Filistin’e ve Kıbrıs’a dünyanın her köşesinde soydaşların ve mazlumların yanında olduğunu; Mavi Vatan doktirini ile Akdeniz, Karadeniz ve Ege’de haklarını savunup, yerli ve milli savunma sanayiideki gelişmelerle dışa bağımlılığını azalttığını ve dünyada giderek daha fazla söz sahibi olduğunu belirterek şunları söyledi:

TÜRKİYE’NİN GÜÇLÜ BİR LİDERİ VAR
“Türkiye’de hemen her hafta gurur vesilesi gelişmeler yaşıyoruz. Yerli İHA’lardan sonra ilk helikopter motorumuzu ürettik. Türkiye’yi hem doğudan hem batıdan komşularıyla bağlayan kara ve demiryollarını devreye aldık. Bugün İstanbul’dan hareket eden bir tren kesintisiz Çin’e mal taşıyabilir hale geldi. Hastaneler, barajlar, okullar, eğitim merkezlerinin açılışları birbirini izliyor. Üstelik bütün bunlar dünyayı etkisi altına alan ve derin bir ekonomik kriz yaratan pandemi sürecinde yaşanıyor. Bugün bütün bu hizmet ve yatırımların öncüsü, lideri olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, ABD seçimlerine bile konu olup, ‘Erdoğan’la ancak ben başa çıkabilirim’ diyen adayların hedefi oluyor”.

KAOS BEKLEYEN MUHALEFET VAR
“Türkiye’de bütün bu gelişmeler karşısında söylenecek tek bir söz var: Türkiye’nin lider arayışı diye bir sorunu yok. Türkiye’yi her alanda daha ileriye taşıyan ve önünü açan bir lideri mevcut. Türkiye’nin ihtiyacı olan birlik ve beraberlik. Ancak bütün bu yaşananlara gözünü kapatarak, her türlü ayrıştırmacı ve kutuplaştırıcı bir dil kullanan, iftira ve karalamadan vazgeçmeyen bir muhalefet anlayışıyla karşı karşıyayız. Türkiye’de kaos çıkması için çırpınan bu anlayışın, kendi iç meselelerini örtbas için nasıl iftirada bulunduklarına, sabah konuştuklarını akşam yine kendilerinin yalanladığına şahit oluyoruz. AK Parti’yi karalayacağız derken Türkiye’nin itibarını zedeleyen, vatandaşlarımızın huzurunu kaçıran bir anlayış var. Bu yüzden diyoruz ki, AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin aydınlık geleceği için hayati öneme sahiptir. Bizler de bu bilinçle çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi. Başkan Ellibeş, pandemi nedeniyle saha çalışmalarına ara verdiklerini ancak bu durumun milletin sorun ve taleplerini dinlemeye ve çözüm üretmeye engel olmadığını da belirterek, yöneticilerden ilçelerle daha sıkı iletişim halinde olmasını istedi. Üye çalışmasında 25 bin yeni üyeyi geçtiklerini de kaydetti.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.