• ×

  İlçe Başkanı

  ALİ GÜNEY

  İzmit

  03.10.1987 izmit doğumluyum.İlkokulu İzmit Ulugazi ilköğretim okulunda, orta okulu Kocaeli kolejinde liseyi ise 24 Kasım Anadolu Lisesinde tamamladım.Üniversite eğitimimi Marmara Hukuk Fakültesinde 2008 yılında tamamladım.Askerlik görevimi 2009-2010 yıllarında 331.dönem piyade asteğmen olarak sırasıyla Eğirdir/Isparta-Tuzla/İstanbul ve Edirne'de gerçekleştirdim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÇETİN SEYMEN

  Gölcük

 • ×

  İlçe Başkanı

  EKREM KARAHAN

  Çayırova

  1975 Gümüşhane Doğumlu Lise Mezunu Evli 4 Çocuk Babası Kendi şirketinde Yönetim Kurulu Başkanı

 • ×

  İlçe Başkanı

  EROL ÖLMEZ

  Kandıra

 • ×

  İlçe Başkanı

  İRFAN AYAR

  Gebze

  1964 YILINDA TRABZON KÖPRÜBAŞI'NDA DOĞDUM. İLKOKULU KÖPRÜBAŞI'NDA ORTA OKULU VE LİSEYİ GEBZE LİSESİ'NDE TAMAMLADIM. ÜNİVERSİTE EĞİTİMİMİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİNDE TAMAMLADIM. ÖĞRENİMİMDEN SONRA GEBZE ELEKTRİK DAĞITIM KURUMUNDA MÜHENDİS, BAŞMÜHENDİS VE TEKNİK MÜDÜRLÜK GÖREVİNDE BULUNDUM. 1998 YILINDA GİRMİŞ OLDUĞUM BİR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE BÖLGE MÜHENDİSLİĞİ VE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNDE BULUNDUM. 2004-2008 YILLARINDA GEBZE TRABZONLULAR DERNEK BAŞKANLIĞI YAPTIM. 20 YIL KADAR GEBZE'DE FAALİYET GÖSTEREN GEBZE SULTANORHAN SPOR KULÜP BAŞKANLIĞINI YÜRÜTTÜM.HALEN BİLİŞİM VAKFI MÜTEVELLİ HEYETİNDE, KOCAELİ ENERJİ VERİMLİLİĞİ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE TÜBİTAK CAMİ DERNEĞİNDE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE DEVAM ETMEKTEYİM. AKPARTİ'NİN KURULUŞUNDAN BUGÜNE BİR DÖNEM İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ İKİ DÖNEM İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNDE BULUNDUM. İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLİYORUM.EVLİ 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA KORAL

  Başiskele

  09.03.1961 Başiskele Seymen Mahallesinde doğdum.Evli 2 çocuk babasıyım.Yüksekokul Mezunuyum.1986 Yılından itibaren Bahçecik Belediyesi Mali Hizmetler Müdür Olarak Göreve Başladım.Aralık 2014 yılında Başiskele Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünden Emekli Oldum.2014 Aralık ayında ilçe başkanlığımızda yapılan kongre sonucu Mali idari işler birim başkanlığı görevine getirildim.Kasım 2017 Kongresinde Siyasi ve Hukuki İşler Birim Başkanlığına görevlendirildi.Ayrıca Başiskele Balkan Derneği Yönetim Kurulu Üyesiyim.İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesinde Mali ve İdari İşler Başkanı Olarak Görev Almaktayım.Cami Dernek Başkanlığı ve Yönetim Kurulu Üyeliklerim devam etmektedir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  OSMAN AKBULUT

  Dilovası

 • ×

  İlçe Başkanı

  RAMAZAN TUNA

  Körfez

 • ×

  İlçe Başkanı

  RECEP DEMİREL

  Karamürsel

  Recep Demirel 20 Kasım 1954’te Karamürsel’de doğdu. İlköğretimini Karamürsel Amiral İlkokulunda tamamladı. Orta ve lise eğitimini Gölcük İmam Lisesinden mezun oldu. Üniversiteyi İstanbul Teknik Üniversitesine bağlı Düzce Üniversitesi Muhasebe bölümünde okuyan Demirel, bu okuldan 1987 yılında mezun oldu. İlçemizde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak eşiyle birlikte çalışmaktadır. Siyasette olduğu gibi işinde de farklı ve kaliteli hizmet sunarak, insanların memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket etmektedir. Karamürsel’de AK Parti’nin Kurucusu olarak siyasete başlamış, Kurucu Yönetim, birinci yönetim ve ikinci yönetimlerin her kademesinde görev almıştır. Siyasette birlik ve beraberlik, demokrasi ve adaleti ilke edinen Demirel, sosyal hayat ve siyasetle iç içe bir yaşamı tercih etmiştir. Millete hizmet yolunda Türkiye Cumhurbaşkanı AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde millete hizmet yolunda 2023 hedefleri için hız kesmeden çalışmalarını artırarak davası için çalışmalarına devam etmektedir. 30 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirilen Yerel Seçimler nedeniyle mevcut İlçe Başkanının Belediye Başkan Adaylığına başvurusundan dolayı istifası üzerine AK Parti Genel Merkezi tarafından AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı olarak atandı. Atama yoluyla 10 aydır İlçe Başkanı olarak görev yapan Demirel, AK Parti Genel Merkezi’nin aldığı karar ile tek liste şeklinde 7 Kasım 2014 tarihinde gerçekleştirilen AK Parti Karamürsel 5.Olağan İlçe kongresinde tek aday olarak seçime girerek yeniden başkan seçilmiştir. AK Parti Genel Merkezi’nin aldığı karar ile 16 Eylül 2017 tarihinde yapılan AK Parti Karamürsel 6.Olağan İlçe Kongresinde tek aday olarak gösterilen Demirel, yeniden İlçe Başkanı seçilerek görevine devam etmektedir. Demirel, evli ve 2 kız çocuğu babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SADIK YILMAZ

  Kartepe

 • ×

  İlçe Başkanı

  SELÇUK ÇAKIROĞLU

  Derince

  İzmitte ilköğretimi bitirip Kocaeli Anadolu Lisesinden mezun oldum.Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun olup ticarete aile şirketinden başladım. 1980 yılından beri Derince'de ikamet etmekteyim. 2011 yılında siyasete Ak Partide başladım. 5 dönem seçimlerde SKM başkanlığı yaptım. halen siyasi ve Hukuki İşler başkanıyım. ve bekarım

 • ×

  İlçe Başkanı

  UFUK ACAY

  Darıca

  1977 YILINDA KARS DA DOĞDUM.İLK ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ SIRASI İLE TRABZON VE DÜZCEDE TAMAMLADIM.ÜNİVERSİTE EĞİTİMİMİ İSTANBUL ÜNİ.HUKUK FAKÜLTESİNDE TAMAMLADIM 2011 YILINDA DARIC AİLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.