• ×

  İlçe Başkanı

  ÇETİN SEYMEN

  Gölcük

 • ×

  İlçe Başkanı

  EKREM KARAHAN

  Çayırova

  1975 Gümüşhane Doğumlu Lise Mezunu Evli 4 Çocuk Babası Kendi şirketinde Yönetim Kurulu Başkanı

 • ×

  İlçe Başkanı

  EROL ÖLMEZ

  Kandıra

 • ×

  İlçe Başkanı

  FARUK BAYSAL

  Kartepe

 • ×

  İlçe Başkanı

  İBRAHİM ŞİRİN

  Derince

  25.12.1976 Yılında Derince Çınarlı Mahallesinde dünyaya geldim. İlkokulu Derince Çınarlı İlkokulunda, Orta Okulu Derince Seka Çocuk Dostları Orta Okulunda Tamamladıktan sonra 1993 Yılında İzmit Lisesini Bitirdim. Lisans öğrenimimi Uludağ Üniversitesi Maliye Bölümünde tamamladım. 2003-2014 yılları arasında kamu kuruluşunda işçi olarak çalıştım. İlçe Başkanlığı Adaylığı sebebiyle istifa ettim. Uludağ Üniversitesi Maliye Kulübü Yönetim Kurulu üyeliği, Çınarlı Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlık ve Yönetim Kurulu üyeliği, Çınarlı Spor Kulübünde Başkan Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu üyeliklerinde bulundum. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İRFAN AYAR

  Gebze

  1964 YILINDA TRABZON KÖPRÜBAŞI'NDA DOĞDUM. İLKOKULU KÖPRÜBAŞI'NDA ORTA OKULU VE LİSEYİ GEBZE LİSESİ'NDE TAMAMLADIM. ÜNİVERSİTE EĞİTİMİMİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİNDE TAMAMLADIM. ÖĞRENİMİMDEN SONRA GEBZE ELEKTRİK DAĞITIM KURUMUNDA MÜHENDİS, BAŞMÜHENDİS VE TEKNİK MÜDÜRLÜK GÖREVİNDE BULUNDUM. 1998 YILINDA GİRMİŞ OLDUĞUM BİR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE BÖLGE MÜHENDİSLİĞİ VE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNDE BULUNDUM. 2004-2008 YILLARINDA GEBZE TRABZONLULAR DERNEK BAŞKANLIĞI YAPTIM. 20 YIL KADAR GEBZE'DE FAALİYET GÖSTEREN GEBZE SULTANORHAN SPOR KULÜP BAŞKANLIĞINI YÜRÜTTÜM.HALEN BİLİŞİM VAKFI MÜTEVELLİ HEYETİNDE, KOCAELİ ENERJİ VERİMLİLİĞİ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE TÜBİTAK CAMİ DERNEĞİNDE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE DEVAM ETMEKTEYİM. AKPARTİ'NİN KURULUŞUNDAN BUGÜNE BİR DÖNEM İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ İKİ DÖNEM İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNDE BULUNDUM. İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLİYORUM.EVLİ 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA KORAL

  Başiskele

  09.03.1961 Başiskele Seymen Mahallesinde doğdum.Evli 2 çocuk babasıyım.Yüksekokul Mezunuyum.1986 Yılından itibaren Bahçecik Belediyesi Mali Hizmetler Müdür Olarak Göreve Başladım.Aralık 2014 yılında Başiskele Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünden Emekli Oldum.2014 Aralık ayında ilçe başkanlığımızda yapılan kongre sonucu Mali idari işler birim başkanlığı görevine getirildim.Kasım 2017 Kongresinde Siyasi ve Hukuki İşler Birim Başkanlığına görevlendirildi.Ayrıca Başiskele Balkan Derneği Yönetim Kurulu Üyesiyim.İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesinde Mali ve İdari İşler Başkanı Olarak Görev Almaktayım.Cami Dernek Başkanlığı ve Yönetim Kurulu Üyeliklerim devam etmektedir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  OSMAN AKBULUT

  Dilovası

 • ×

  İlçe Başkanı

  RAMAZAN TUNA

  Körfez

 • ×

  İlçe Başkanı

  RECEP DEMİREL

  Karamürsel

  Recep Demirel 20 Kasım 1954’te Karamürsel’de doğdu. İlköğretimini Karamürsel Amiral İlkokulunda tamamladı. Orta ve lise eğitimini Gölcük İmam Lisesinden mezun oldu. Üniversiteyi İstanbul Teknik Üniversitesine bağlı Düzce Üniversitesi Muhasebe bölümünde okuyan Demirel, bu okuldan 1987 yılında mezun oldu. İlçemizde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak eşiyle birlikte çalışmaktadır. Siyasette olduğu gibi işinde de farklı ve kaliteli hizmet sunarak, insanların memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket etmektedir. Karamürsel’de AK Parti’nin Kurucusu olarak siyasete başlamış, Kurucu Yönetim, birinci yönetim ve ikinci yönetimlerin her kademesinde görev almıştır. Siyasette birlik ve beraberlik, demokrasi ve adaleti ilke edinen Demirel, sosyal hayat ve siyasetle iç içe bir yaşamı tercih etmiştir. Millete hizmet yolunda Türkiye Cumhurbaşkanı AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde millete hizmet yolunda 2023 hedefleri için hız kesmeden çalışmalarını artırarak davası için çalışmalarına devam etmektedir. 30 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirilen Yerel Seçimler nedeniyle mevcut İlçe Başkanının Belediye Başkan Adaylığına başvurusundan dolayı istifası üzerine AK Parti Genel Merkezi tarafından AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı olarak atandı. Atama yoluyla 10 aydır İlçe Başkanı olarak görev yapan Demirel, AK Parti Genel Merkezi’nin aldığı karar ile tek liste şeklinde 7 Kasım 2014 tarihinde gerçekleştirilen AK Parti Karamürsel 5.Olağan İlçe kongresinde tek aday olarak seçime girerek yeniden başkan seçilmiştir. AK Parti Genel Merkezi’nin aldığı karar ile 16 Eylül 2017 tarihinde yapılan AK Parti Karamürsel 6.Olağan İlçe Kongresinde tek aday olarak gösterilen Demirel, yeniden İlçe Başkanı seçilerek görevine devam etmektedir. Demirel, evli ve 2 kız çocuğu babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  RİFAT AKBAŞ

  İzmit

  20.12.1971 İZMİT DOĞUMLUYUM.ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME LİSANS EĞİTİMİ DEVAM ETMEKTEYİM.MİLLİ GENÇLİK VAKIFLARIYLA BAŞLAYAN STK HAYATIM REFAH PARTİSİNDE KURUCU MAHALLE YÖNETİMİ İLE DEVAM ETTİM. 2001 YILI MAHALLE KURUCU ÜYE OLARAK AK PARTİYE KATILDIM.2004 YILINDA 28 HAZİRAN MAH. TEMSİLCİSİ 2006 YILINDA BEKİRPAŞA BELDE TEŞKİLATINDA MALİ İŞLER BİRİM BAŞKANI 2008 YILINDA İZMİT İLÇE YÖNETİMİNDE GÖREV ALDIM.DAHA SONRA 2009 YILINDA İZMİT İLÇE MALİ İŞLER BİRİM BAŞKANI iZMİT İLÇE TEŞKİLAT BAŞKANI GÖREVİYLE DEVAM ETTİM.HALEN AK PARTİ İZMİT BAŞKAN VEKİLİ OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.ORTA SEVİYE İNGİLİZCE KONUŞMAKTAYIM. YALIN ÜRETİM DANIŞMANLIĞI, TOHUM VE FİDE ÜRETİMİ ÜZERİNE TİCARET YAPIYORUM.AVRUPA VE AMERİKA DA UZUN SÜRELİ ÜRETİM DANIŞMANLIĞI VE PROJE ÜZERİNDE ÇALIŞMALARIM OLDU.

 • ×

  İlçe Başkanı

  UFUK ACAY

  Darıca

  1977 YILINDA KARS DA DOĞDUM.İLK ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ SIRASI İLE TRABZON VE DÜZCEDE TAMAMLADIM.ÜNİVERSİTE EĞİTİMİMİ İSTANBUL ÜNİ.HUKUK FAKÜLTESİNDE TAMAMLADIM 2011 YILINDA DARIC AİLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.