• ×

  İlçe Başkanı

  ALİ OSMAN GÜR

  Çayırova

 • ×

  İlçe Başkanı

  EROL ÖLMEZ

  Kandıra

 • ×

  İlçe Başkanı

  HASAN AYAZ

  İzmit

 • ×

  İlçe Başkanı

  İBRAHİM ŞİRİN

  Derince

  25.12.1976 Yılında Derince Çınarlı Mahallesinde dünyaya geldim. İlkokulu Derince Çınarlı İlkokulunda, Orta Okulu Derince Seka Çocuk Dostları Orta Okulunda Tamamladıktan sonra 1993 Yılında İzmit Lisesini Bitirdim. Lisans öğrenimimi Uludağ Üniversitesi Maliye Bölümünde tamamladım. 2003-2014 yılları arasında kamu kuruluşunda işçi olarak çalıştım. İlçe Başkanlığı Adaylığı sebebiyle istifa ettim. Uludağ Üniversitesi Maliye Kulübü Yönetim Kurulu üyeliği, Çınarlı Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlık ve Yönetim Kurulu üyeliği, Çınarlı Spor Kulübünde Başkan Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu üyeliklerinde bulundum. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İDRİS ALP

  Gölcük

  AK PARTİ İL GENÇLİK KOLLARI YÖNETİM KURULU

 • ×

  İlçe Başkanı

  İRFAN AYAR

  Gebze

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUHAMMET MUSTAFA KOCAMAN

  Kartepe

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUZAFFER BIYIK

  Darıca

  1977 YILINDA KOCAELİ GEBZEDE DÜNYAYA GELDİM.EVLİ VE ÜÇ ÇOCUK BABASIYIM.GEBZE VE DARICA DA ESNAFLIK YAPMAKTAYIM.ÜNİVERSİTE MEZUNUYUM.7 YILDIR AK PARTİ DARICA İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTEYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  OSMAN AKBULUT

  Dilovası

 • ×

  İlçe Başkanı

  RECEP DEMİREL

  Karamürsel

  Recep Demirel 20 Kasım 1954’te Karamürsel’de doğdu. İlköğretimini Karamürsel Amiral İlkokulunda tamamladı. Orta ve lise eğitimini Gölcük İmam Lisesinden mezun oldu. Üniversiteyi İstanbul Teknik Üniversitesine bağlı Düzce Üniversitesi Muhasebe bölümünde okuyan Demirel, bu okuldan 1987 yılında mezun oldu. İlçemizde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak eşiyle birlikte çalışmaktadır. Siyasette olduğu gibi işinde de farklı ve kaliteli hizmet sunarak, insanların memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket etmektedir. Karamürsel’de AK Parti’nin Kurucusu olarak siyasete başlamış, Kurucu Yönetim, birinci yönetim ve ikinci yönetimlerin her kademesinde görev almıştır. Siyasette birlik ve beraberlik, demokrasi ve adaleti ilke edinen Demirel, sosyal hayat ve siyasetle iç içe bir yaşamı tercih etmiştir. Millete hizmet yolunda Türkiye Cumhurbaşkanı AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde millete hizmet yolunda 2023 hedefleri için hız kesmeden çalışmalarını artırarak davası için çalışmalarına devam etmektedir. 30 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirilen Yerel Seçimler nedeniyle mevcut İlçe Başkanının Belediye Başkan Adaylığına başvurusundan dolayı istifası üzerine AK Parti Genel Merkezi tarafından AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı olarak atandı. Atama yoluyla 10 aydır İlçe Başkanı olarak görev yapan Demirel, AK Parti Genel Merkezi’nin aldığı karar ile tek liste şeklinde 7 Kasım 2014 tarihinde gerçekleştirilen AK Parti Karamürsel 5.Olağan İlçe kongresinde tek aday olarak seçime girerek yeniden başkan seçilmiştir. AK Parti Genel Merkezi’nin aldığı karar ile 16 Eylül 2017 tarihinde yapılan AK Parti Karamürsel 6.Olağan İlçe Kongresinde tek aday olarak gösterilen Demirel, yeniden İlçe Başkanı seçilerek görevine devam etmektedir. Göreve geldiği zamandan itibaren girdiği seçimlerde büyük başarılara imza atan Demirel, evli ve 2 kız çocuğu babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ŞAHİN TALUS

  Başiskele

  Doğum Yeri, Tarihi Nusaybin /MARDİN - 10/02/1972 Bildiği Yapancı Diller E-Posta [email protected] Telefon, Dahili / DENEYİM 2004 – 2008 Gölcük Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığı 1997 – 2004 Gölcük 50. Yıl SSK Dispanseri 1996 – 1997 Kadıköy Ana ve Çocuk Sağlığı Dispanseri Kocaeli Robert’s Cafe Distrübütör ve Ortaklığı (halen devam etmekteyim) Kocaeli Ticaret Odası Sosyal Tesisleri İşletme Ortaklığı (halen devam etmekteyim) 2010 - Özel Konak Hastanesi Genel Müdürlüğü ve Ortaklığı 2007 - Özel Gölcük Aile Tıp Merkezi Kurucu Yöneticisi ve Ortağı 2000 – Özel Gölcük Aile Polikliniği Kurucu Yöneticisi ve Ortağı 1997 – Özel Seymen Aile Polikliniği Kurucu Yöneticisi ve Ortağı EĞİTİM Yüksek Lisans: Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi ABD Hastane Yöneticiliği ve Organizasyon Bölümü (2013) Üniversite: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (1996) UZMANLIK KONFERANSLAR YAYINLAR DİĞER BİLGİLER MEZUNİYET SONRASI EĞİTİMLER / SERTİFİKALAR: - Aile Hekimliği Eğitimi - İşyeri Hekimliği A-B Sertifika Programı - Diyaliz Hekimliği (Kocaeli Üniv.Tıp Fakültesi Nefroloji Bölümü - 6 Ay) ÜYESİ OLUNAN DERNEKLER: - Tabip Odası üyeliği - Ticaret Odası üyeliği (2009-2013 Sağlık Komisyonu Başkanlığı) - TÜMSAD üyeliği - OHSAD üyeliği

 • ×

  İlçe Başkanı

  ŞENER SÖĞÜT

  Körfez