×

Ak Parti Kocaeli İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: 0262 323 4909

 • Birlikte Başardık!
  Kocaeli AK İcraatlar
 • CEYHAN: KOCAELİ’YE YENİ BİR ADALET SARAYI

  Adalet Bakanı Bekir Özdağ’ın Ak Parti İl binasına gerçekleştirdiği ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan,” Bugün iki güzel eseri için bakanımız kentimizde. Bu açılışlara iştirak ettiği için bakanımıza çok teşekkür ediyorum. Her iki eserde büyük eserler. Özellikle Gebze’ye yapılan Adalet sarayı Marmara’nın en büyük eserlerinden birisidir. Kocaeli vatandaşları olarak bu hizmeti almaya çalışanlar için bir eksikliğimiz var o da Kocaeli adalet sarayının artık yetememesi. Kocaeli yılda 40-50 bin nüfusu artan bir il. Şu anda 1 milyon 800 bin nüfusumuz. Bizler yerel yöneticiler olarak bu ihtiyacı görüyor. Buna uygun arsa temini için çalışıyoruz. Kocaeli Adalet Sarayını da kente yakışacak bir hale gelmesi için bu yatırıma destek olduğunuz gibi destek olacağınızı düşünüyorum. Şahsım ve il başkanlığımız adına teşekkür ediyorum” dedi. BOZDAĞ: YENİ ADLİYE SARAYI İÇİN GEREĞİNİ YAPARIZ AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın ardından konuşan Adalet Bekir Bozdağ,” Bugün Kocaeli’de iki Adalet sarayımızı açacağız. Bu yapılanları yerinde görmek adına geldik. Bundan sonra Gölcük ve Gebze’deki adliyemizin resmi hizmete açılışını gerçekleştireceğiz. Kocaeli Türkiye’nin her alanında önemli güçlü bir yere sahip. Anadoluyu İstanbul’a bağlayan ana kapıdır Kocaeli. Kocaeli sürekli büyüyor. Dolayısıyla Adalet binası da yetmiyor. Yeni bir ihtiyaç var. Yüz dönümlük bir yeri Adliye sarayımıza tahsis ederiz dedi büyükşehir başkanımız. Biz üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Alt yapı çalışmaları yapılacak. Belediye başkanlığı ve başsavcılık en uygun yeri bulacak. Ardından proje ve ihale çalışmaları yapılacak. Başlamak bitirmek demektir. Kocaeli2ye şimdiden hayırlı olsun diyoruz” dedi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım: Hiç kimse birliğimizi bozamaz

  Başbakan Binali Yıldırım, "Ne Fetocu ne bölücü, hiç kimse birliğimizi bozamaz, kardeşliğimize zarar veremez. Hiç merak etmeyin, bu ülkenin geleceğini karartmaya çalışan alçaklar en ağır şekilde cezalandırılacak." dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Bozdağ: AK Parti adı gibi aktır

  AK Parti il binasına gerçekleştirdiği ziyarette konuşan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ FETÖ’ye dair değerlendirmelerde bulunarak,” Siyasette de arındırmaya ihtiyaç var. CHP, MHP ve diğer partiler FETÖ operasyonlarına muhatap oldular. Kendi içlerinde bir ayıklama yaptılar mı? AK Parti bu konuda adı gibi aktır” dedi
  Teşkilat
 • CEYHAN, FETÖ’CÜLERİN GÖZÜNÜN YAŞINA BAKILMAYACAK

  AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Sivil Toplum Kuruluşları, Dernekler, Vakıflar, Odalar ve sendikaları ağırlamaya devam ediyor. Türk Sağlık Sen ziyaretinde konuşan Ceyhan, FETÖ’cülerin gözünün yaşına bakılmayacak, Sağlık’ta ve tüm kurumlarımızda FETÖ’cü kim varsa temizlenecek, dedi.
  Teşkilat
 • CEYHAN, GÖLBAŞI ÖZEL HAREKATI İNCELEDİ

  İl Başkanı Ceyhan, Büyükşehir Belediye Başkanı ve İlçe Başkanları ile 15 Temmuz Gecesi Darbeci Askerler tarafından bombalanan ve 51 Özel Harekat Polisinin Şehit verildiği Gölbaşında bulunan Özel Hareket Daire Başkanlığını ziyaret etti. Daire Başkanı Aksoy’dan Darbe kalkışması gecesi hakkında bilgi alan Ceyhan, bombalanan alanı inceleyerek, bunu yapan Peygamber Ocağının Askeri olamaz, hainler bizleri asla yıldırmayacak, 15 Temmuz gecesi olduğu gibi hain planları boşa çıkacak, hainler ihanetleriyle anılacak burada şehit olan 51 kardeşimiz kahramanlıklarıyla anılarak, şehitlerimiz hiçbir zaman unutulmayacak, dedi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Afyonkarahisar’ın Sinanpaşa ilçesinde halka hitap etti

  Başbakan Binali Yıldırım, "Bugün Osmanlı'nın bıraktığı topraklarda maalesef huzurdan eser yok ama merak etmeyin Osmanlı'nın torunları olarak, 79 milyon Türkiye'nin asil milletinin evlatları olarak bölgede barışı da kardeşliği de biz getireceğiz." dedi.
  Genel Başkan'dan
 • ATAŞ, KOCAELİ TEŞKİLATLARINA GÜVENİMİZ TAMDIR

  İl Başkanı Ceyhan ve ilçe başkanları Genel Merkez Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş’ı ziyaret etti.
  Teşkilat
 • Ceyhan “Saldırılarla AK Parti teşkilatlarını kimse yıldıramaz”

  AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, kimliği belirsiz kişilerde Molotoflu saldırı sonucu kullanılamaz hale gelen AK Parti Darıca Nene Hatun Mahalle Teşkilatını Ziyaret Etti. Ceyhan, bu tür saldırılarla AK Parti teşkilatlarını kimse yıldıramaz, dedi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, 25. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı sonrası basın çadırını ziyaret etti

  Başbakan Binali Yıldırım, "Peşmerge güçleri Başika kasabasını DEAŞ'tan temizlemek için harekete geçtiler. Bizim Başika Üssü'ndeki askerlerimizden, oradaki unsurlarımızdan yardım istediler. Biz de oradaki topçularla, tanklarla, destek veriyoruz." dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Ceyhan’dan, bebek ziyaretleri

  AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, kısa bir süre önce dünyaya gelen il yönetim kurulu üyelerinden, Büşra Özbay, Emre Yıldız ve Salih Çakır’ın bebeklerini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti
  Teşkilat

Kocaeli Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan