• Ceyhan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlarıyla Buluştu

  AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan Sivil Toplum Kuruluşlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor. Seka Sahil Restoran’da gerçekleşen toplantıda Ceyhan Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve Körfez Ticaret Odası Başkanı Sibel Moralı ile bir araya geldi. Şemsettin Ceyhan’a İl Başkan Yardımcıları Adnan Turan ve Veli Haldız eşlik etti. Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler ise il dışında olduğu için toplantıya katılamadı.
  Teşkilat
 • CEYHAN DERİNCE’DE PROJELERİ İNCELEDİ

  Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Derince’de yapımı devam eden projeleri yerinde inceleyerek, bilgi aldı. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan,2015 eylem planı kapsamında 12 ilçede çalışmalarını tamamladı, bu çalışmalar kapsamında vefa ziyaretleri yapan Ceyhan, belediyelerin çalışmaları hakkında sunumlar alıyor, teşkilat üyeleri ile buluşarak Salı günlerinin tamamını bir ilçeye ayırıyordu. Geçtiğimiz günlerde ilçe çalışmalarını tamamlayan Ceyhan, şimdi’de belediye ve ilçe başkanı ile tamamlanmış ve yapımına devam eden projeleri yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgiler alıyor. Ceyhan bu incelemelerin ilkine Derince ile başladı.
  Teşkilat
 • CEYHAN: KOCAELİ’YE YENİ BİR ADALET SARAYI

  Adalet Bakanı Bekir Özdağ’ın Ak Parti İl binasına gerçekleştirdiği ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan,” Bugün iki güzel eseri için bakanımız kentimizde. Bu açılışlara iştirak ettiği için bakanımıza çok teşekkür ediyorum. Her iki eserde büyük eserler. Özellikle Gebze’ye yapılan Adalet sarayı Marmara’nın en büyük eserlerinden birisidir. Kocaeli vatandaşları olarak bu hizmeti almaya çalışanlar için bir eksikliğimiz var o da Kocaeli adalet sarayının artık yetememesi. Kocaeli yılda 40-50 bin nüfusu artan bir il. Şu anda 1 milyon 800 bin nüfusumuz. Bizler yerel yöneticiler olarak bu ihtiyacı görüyor. Buna uygun arsa temini için çalışıyoruz. Kocaeli Adalet Sarayını da kente yakışacak bir hale gelmesi için bu yatırıma destek olduğunuz gibi destek olacağınızı düşünüyorum. Şahsım ve il başkanlığımız adına teşekkür ediyorum” dedi. BOZDAĞ: YENİ ADLİYE SARAYI İÇİN GEREĞİNİ YAPARIZ AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın ardından konuşan Adalet Bekir Bozdağ,” Bugün Kocaeli’de iki Adalet sarayımızı açacağız. Bu yapılanları yerinde görmek adına geldik. Bundan sonra Gölcük ve Gebze’deki adliyemizin resmi hizmete açılışını gerçekleştireceğiz. Kocaeli Türkiye’nin her alanında önemli güçlü bir yere sahip. Anadoluyu İstanbul’a bağlayan ana kapıdır Kocaeli. Kocaeli sürekli büyüyor. Dolayısıyla Adalet binası da yetmiyor. Yeni bir ihtiyaç var. Yüz dönümlük bir yeri Adliye sarayımıza tahsis ederiz dedi büyükşehir başkanımız. Biz üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Alt yapı çalışmaları yapılacak. Belediye başkanlığı ve başsavcılık en uygun yeri bulacak. Ardından proje ve ihale çalışmaları yapılacak. Başlamak bitirmek demektir. Kocaeli2ye şimdiden hayırlı olsun diyoruz” dedi.
  Teşkilat
 • Bozdağ: AK Parti adı gibi aktır

  AK Parti il binasına gerçekleştirdiği ziyarette konuşan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ FETÖ’ye dair değerlendirmelerde bulunarak,” Siyasette de arındırmaya ihtiyaç var. CHP, MHP ve diğer partiler FETÖ operasyonlarına muhatap oldular. Kendi içlerinde bir ayıklama yaptılar mı? AK Parti bu konuda adı gibi aktır” dedi
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan, ABD’de ‘Vatandaş Buluşması’ programında konuştu

  Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Türk-Amerikan Ulusal Yönlendirme Komitesi (TASC) tarafından düzenlenen etkinlikte, Türk ve Amerikalı Müslüman toplumuna hitap etti.
  Genel Başkan'dan
 • CEYHAN, FETÖ’CÜLERİN GÖZÜNÜN YAŞINA BAKILMAYACAK

  AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Sivil Toplum Kuruluşları, Dernekler, Vakıflar, Odalar ve sendikaları ağırlamaya devam ediyor. Türk Sağlık Sen ziyaretinde konuşan Ceyhan, FETÖ’cülerin gözünün yaşına bakılmayacak, Sağlık’ta ve tüm kurumlarımızda FETÖ’cü kim varsa temizlenecek, dedi.
  Teşkilat
 • CEYHAN, GÖLBAŞI ÖZEL HAREKATI İNCELEDİ

  İl Başkanı Ceyhan, Büyükşehir Belediye Başkanı ve İlçe Başkanları ile 15 Temmuz Gecesi Darbeci Askerler tarafından bombalanan ve 51 Özel Harekat Polisinin Şehit verildiği Gölbaşında bulunan Özel Hareket Daire Başkanlığını ziyaret etti. Daire Başkanı Aksoy’dan Darbe kalkışması gecesi hakkında bilgi alan Ceyhan, bombalanan alanı inceleyerek, bunu yapan Peygamber Ocağının Askeri olamaz, hainler bizleri asla yıldırmayacak, 15 Temmuz gecesi olduğu gibi hain planları boşa çıkacak, hainler ihanetleriyle anılacak burada şehit olan 51 kardeşimiz kahramanlıklarıyla anılarak, şehitlerimiz hiçbir zaman unutulmayacak, dedi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Birleşmiş Milletler görüşmelerine katılmak üzere gittiği ABD’ye ulaştı

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) 73. Genel Kurulu Görüşmelerine katılmak üzere özel uçak "CAN" ile ABD'nin New York şehrine ulaştı.
  Genel Başkan'dan
 • ATAŞ, KOCAELİ TEŞKİLATLARINA GÜVENİMİZ TAMDIR

  İl Başkanı Ceyhan ve ilçe başkanları Genel Merkez Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş’ı ziyaret etti.
  Teşkilat

Kocaeli Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan