• 104. iL DANIŞMA MECLİSİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

  104. Genişletilmiş İl Danışma Meclisimizi Teşkilatımızın tüm kademelerinin katılımıyla büyük bir çoşkuyla gerçekleştirdik. ‬
  Teşkilat
 • 104. iL DANIŞMA MECLİSİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

  104. Genişletilmiş İl Danışma Meclisimizi Teşkilatımızın tüm kademelerinin katılımıyla gerçekleştirdik. ‬
  Teşkilat
 • ABDULLAH ERYARSOY: DEMOKRASİ KESİNTİYE UĞRADI

  AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy Adnan Menderes’in idamının 57’nci yıldönümü nedeniyle basın açıklaması düzenledi. Grup adına basın açıklamasını okuyan AK parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Türk siyasi tarihinde kapanmayan yaraların açılmasına neden olan; darbeler, e muhtıralar, askeri kalkışmalar ve müdahaleler demokrasiyi defalarca kesintiye uğratmıştır dedi.
  Teşkilat
 • Ceyhan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlarıyla Buluştu

  AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan Sivil Toplum Kuruluşlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor. Seka Sahil Restoran’da gerçekleşen toplantıda Ceyhan Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve Körfez Ticaret Odası Başkanı Sibel Moralı ile bir araya geldi. Şemsettin Ceyhan’a İl Başkan Yardımcıları Adnan Turan ve Veli Haldız eşlik etti. Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler ise il dışında olduğu için toplantıya katılamadı.
  Teşkilat
 • CEYHAN DERİNCE’DE PROJELERİ İNCELEDİ

  Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Derince’de yapımı devam eden projeleri yerinde inceleyerek, bilgi aldı. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan,2015 eylem planı kapsamında 12 ilçede çalışmalarını tamamladı, bu çalışmalar kapsamında vefa ziyaretleri yapan Ceyhan, belediyelerin çalışmaları hakkında sunumlar alıyor, teşkilat üyeleri ile buluşarak Salı günlerinin tamamını bir ilçeye ayırıyordu. Geçtiğimiz günlerde ilçe çalışmalarını tamamlayan Ceyhan, şimdi’de belediye ve ilçe başkanı ile tamamlanmış ve yapımına devam eden projeleri yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgiler alıyor. Ceyhan bu incelemelerin ilkine Derince ile başladı.
  Teşkilat
 • CEYHAN: KOCAELİ’YE YENİ BİR ADALET SARAYI

  Adalet Bakanı Bekir Özdağ’ın Ak Parti İl binasına gerçekleştirdiği ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan,” Bugün iki güzel eseri için bakanımız kentimizde. Bu açılışlara iştirak ettiği için bakanımıza çok teşekkür ediyorum. Her iki eserde büyük eserler. Özellikle Gebze’ye yapılan Adalet sarayı Marmara’nın en büyük eserlerinden birisidir. Kocaeli vatandaşları olarak bu hizmeti almaya çalışanlar için bir eksikliğimiz var o da Kocaeli adalet sarayının artık yetememesi. Kocaeli yılda 40-50 bin nüfusu artan bir il. Şu anda 1 milyon 800 bin nüfusumuz. Bizler yerel yöneticiler olarak bu ihtiyacı görüyor. Buna uygun arsa temini için çalışıyoruz. Kocaeli Adalet Sarayını da kente yakışacak bir hale gelmesi için bu yatırıma destek olduğunuz gibi destek olacağınızı düşünüyorum. Şahsım ve il başkanlığımız adına teşekkür ediyorum” dedi. BOZDAĞ: YENİ ADLİYE SARAYI İÇİN GEREĞİNİ YAPARIZ AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın ardından konuşan Adalet Bekir Bozdağ,” Bugün Kocaeli’de iki Adalet sarayımızı açacağız. Bu yapılanları yerinde görmek adına geldik. Bundan sonra Gölcük ve Gebze’deki adliyemizin resmi hizmete açılışını gerçekleştireceğiz. Kocaeli Türkiye’nin her alanında önemli güçlü bir yere sahip. Anadoluyu İstanbul’a bağlayan ana kapıdır Kocaeli. Kocaeli sürekli büyüyor. Dolayısıyla Adalet binası da yetmiyor. Yeni bir ihtiyaç var. Yüz dönümlük bir yeri Adliye sarayımıza tahsis ederiz dedi büyükşehir başkanımız. Biz üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Alt yapı çalışmaları yapılacak. Belediye başkanlığı ve başsavcılık en uygun yeri bulacak. Ardından proje ve ihale çalışmaları yapılacak. Başlamak bitirmek demektir. Kocaeli2ye şimdiden hayırlı olsun diyoruz” dedi.
  Teşkilat
 • Bozdağ: AK Parti adı gibi aktır

  AK Parti il binasına gerçekleştirdiği ziyarette konuşan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ FETÖ’ye dair değerlendirmelerde bulunarak,” Siyasette de arındırmaya ihtiyaç var. CHP, MHP ve diğer partiler FETÖ operasyonlarına muhatap oldular. Kendi içlerinde bir ayıklama yaptılar mı? AK Parti bu konuda adı gibi aktır” dedi
  Teşkilat